Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Investiční referent - Odbor majetku rozvoje a inve Praha

Detail volného místa

Místo výkonu práce: Zbraslavské náměstí 464, Zbraslav
Kontakt: Přihlášku s přílohami doručte buď osobně do podatelny Úřadu městské části Praha - Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Praha - Zbraslav, nebo poštou na adresu úřadu, v zalepené obálce, označené slovy ,,VŘ - referent OMIR\" nejpozději do:13.10.2017 do 12:00 hodin.
Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče.
K přihlášce připojí uchazeč tyto doklady: profesní životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
Popis pracovní poziceInvestiční referent - Odbor majetku rozvoje a investic:
Druh - náplň práce: Investiční referent státní správy a samosprávy: příprava investičních projektů, plánování, příprava a realizace investičních akcí, převody investic do majetku, kontrola čerpání finančních prostředků, apod.
Platové zařazení: platová třida 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.
Předpokládaný termín nástupu: od 1. 1. 2018, popřípadě dohodou (plný pracovní úvazek s tříměsíční zkušební dobou)
Požadujeme:
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka stanoví § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění. (Úředníkem se může stát fyzická osoba, která: je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona o úřednících, ovládá jednací jazyk, splňuje další předpoklady stanovené zvláštním právním předpisem.)
Další požadavky pro toto výběrové řízení jsou:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání technického směru, popř. středoškolské vzdělání stavebního směru, ukončené maturitou, praxe min. 5 let
- znalost přípravy a zajišťování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení výhodou
- základní orientace v majetkoprávních záležitostech výhodou
- praxe v oblasti státní správy a samosprávy výhodou
- dobrá znalost práce na PC, včetně odborných programů (plánování, rozpočty, atp.)
- komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, analytické myšlení


Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAV
Praha
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAV - 001, Zbraslavské náměstí 464, Zbraslav, 156 00 Praha 516

Email: podatelna nebo poštou
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:25000 Kč
Vloženo:26. 12. v 10:07
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist