Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Hlavní účetní Ústí nad Labem

Detail volného místa

Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Náplň práce hlavní účetní: Zpracovává a vede účetnictví podle účtové osnovy dané zřizovatelem za použití stanoveného softwaru. Vede účetní a analytickou evidenci majetku. Provádí formální kontrolu účetních dokladů. Koordinuje účtování za přímé součinnosti ostatních pracovníků organizace. Provádí kontrolu zpracování a kontrolu zůstatků bankovních účtů a pokladny.Zajišťuje účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih.Sestavuje roční účetní závěrku a po jejím schválení zajištuje její zveřejnění. Zpracovává čtvrtletní závěrky pro zřizovatele. Předává měsíční výsledky hospodaření vedení organizace.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání - ekonomického zaměření, nebo středoškolské a 3 roky praxe v oboru, znalost zákona o účetnictví, zákona o DPH a DPPO a účetních postupů pro příspěvkové organizace, vysoké pracovní nasazení,pečlivost a přesnost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Nabízíme: platové podmínky 29 000,- Kč. nástupní plat, zvláštní prémie, dovolenou navíc, příspěvek na stravování.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na adresu Panská 1700/23, 400 01 Ústí nad Labem do 08.03.2019.
Provoz: Turnusové služby
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Ústí nad Labem
Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Email: oldrich.svoboda@msul.cz
Telefon: +420 475 207 649

Lokalita:Ústí nad Labem
Okres:Ústí nad Labem
Plat:29000 Kč
Vloženo:01. 02. v 15:06
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist