Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Hlavní účetní Kutná Hora

Detail volného místa

Hlavní účetní zodpovídá za kompletní vedení účetnictví v účetní jednotce v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zabezpečuje veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím a zodpovídá za organizační vedení účtárny.

Pracovní náplň: Spolupráce s Účetním metodikem na tvorbě metodických pokynů k účtování. Sestavení účetní závěrky, konsolidované účetní závěrky. Řešení problematických účetních případů. Kontrola správnosti zpracování účetních operací významných pro účetní jednotku. Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování. Příprava a shromažďování podkladů pro audit. Reporting vrcholovému managementu, mateřské společnosti. Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad). Organizace a koordinace činností v účtárně.

Vzdělání: Bakalářský studijní program v oboru ekonomika, účetnictví a audity. AJ na dobré úrovni, znalost IS ABRA výhodou.

Dovednosti: Vedení podvojného účetnictví. Provádění kontroly účetního systému tj. především kontrola dodržování nařízení a norem platných uvnitř účetní jednotky, dodržování platné legislativy, kontrola vedení účetnictví s důrazem na jeho úplnost, průkaznost a správnost. Spolupráce s finančními úřady při provádění kontrol a revizí. Stanovování směrné účtové osnovy, uspořádání, označování a obsahové vymezení položek účetní závěrky a konsolidované účetní závěrky. Kontrola vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy a v souladu s mezinárodními účetními standardy. Vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány (záznamní povinnost, oznamovací povinnost, daňové formuláře). Spolupráce s orgány státní správy a s ostatními institucemi při provádění účetních kontrol a revizí a spolupráce s externím auditorem. Sestavení účetní závěrky. Tvorba vnitřních účetních předpisů účetní jednotky v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Zpracování pravidelných výstupů z účetnictví pro potřeby managementu účetní jednotky. Zajišťování platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů.

Zaměstnanecké výhody: Motivační bonusy, příspěvek na závodní stravování.

V případě zájmu se hlaste na uvedené kontakty.
Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

ČKD Kutná Hora, a.s.
Kutná Hora
Karlov 197, 284 01 Kutná Hora 1

Email: renata.velsova@ckdkh.cz
Telefon: +420 327 506 120

Lokalita:Kutná Hora
Okres:Kutná Hora
Plat:40000 Kč
Vloženo:25. 07. v 10:09
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist