Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Hlavní účetní Hodonín

Detail volného místa

Dokážeš se rychle rozhodovat a samostatně nacházet řešení? Rád/a pracuješ s čísly a jsou za tebou vidět prokazatelné výsledky? Pokud nejsi v účetnictví žádný nováček a chceš s námi táhnout za jeden provaz, máme místo jak stvořené pro tebe. Staň se naší HLAVNÍ ÚČETNÍ…
Co budeš u nás dělat: Držet ochrannou ruku nad účetnictvím a bdělým okem dbát na správnou legislativu. Shromažďovat vstupní data a provádět pravidelné kontroly správnosti. Vládnout účetním závěrkám, fakturacím, Dépéháčku a připravovat data pro analýzy. A připravovat kontrolní hlášení a příkazy k úhradě.
Jak si tě představujeme: Neobejdeš se bez znalosti podvojného účetnictví. Daňové zákony a zákon o účetnictví bys měl/a mít v malíku. K práci budeš také potřebovat nebát se zvednout telefon nebo vyřešit pár mailů v němčině. Staneš se součástí týmu, proto musíš umět dodržovat termíny. Vyznat by ses měl/a také v mzdové problematice a ve znalosti programu POHODA. Neměl bys být žádným nováčkem a mít za sebou nějaký ten pátek praxe.
A co za to? Dostaneš 25.000 - 30.000 Kč/ měsíc. Homeoffice, sick day a růžové tabletky v horní přihrádce v kuchyni jsou samozřejmostí. Čekají tě pondělní stmelovací snídaně a také skvělý kolektiv, který ti pomůže do začátků a podrží tě v tvé další práci.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

ALMARK GROUP s.r.o.
Hodonín
ALMARK GROUP s.r.o. - provozovna 01, Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín 1

Email: personal@almark.cz
Telefon: +420 730 898 940

Lokalita:Hodonín
Okres:Hodonín
Plat:25000 Kč
Vloženo:24. 07. v 10:10
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist