Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Ekonom/rozpočtář/účetní Lidice

Detail volného místa

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- praxe s PO výhodou
- administrativní zdatnost, přesnost, systematičnost
- flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost a zároveň ochota spolupracovat s ostatními kolegy

Náplň práce
- Komplexní vedení účetnictví organizace, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih. Ukládání účetních písemností a záznamů organizace a jejich uschovávání.

- Samostatné zajišťování agendy daně z příjmu a zajišťování daňového řízení se správcem daně.

- Sestavování rozpočtu organizace. Projednávání rozpočtu s jednotlivými rozpočtovými místy. Sledování, projednávání a zúčtovávání plnění rozpočtu s rozpočtujícím orgánem. Zajišťování realizace příjmových a výdajových stránek rozpočtu včetně návrhu opatření při jejich neplnění.

- Kontrola hospodaření podle rozpočtu včetně sledování vývoje, provádění rozboru a předkládání návrhů na opatření. Navrhování rozpočtových změn.

- Vedení mzdové agendy, osobní spisy zaměstnanců, zpracování osobních dat v mzdovém systému. Výpočet výplat zaměstnanců, výpočet srážek ze mzdy, vyhotovení výplatních pásek. Vystavování a zakládání mzdových listů, evidenčních listů důchodového pojištění. Vydávání různých potvrzení zaměstnancům, např. potvrzení o příjmu.

- Výpočet pojistného na sociální a zdravotní pojištění, výpočet daně z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti, vypracování měsíčních hlášení pro OSSZ, ZP.

- Přijímání žádostí zaměstnanců o dávky (Dávky nemocenského pojištění, Peněžitá pomoc v mateřství). Přijímání žádostí a požadavků příslušných orgánů (OSSZ, ZP, FÚ) a komunikace s nimi v otázkách mezd, pojištění, daní.

- Zpracování statistických výkazů v oblasti personalistiky a mezd. Příprava ročního zúčtování daní.

- Vypracování dokumentů a předání dokladů při skončení pracovního poměru - Zápočtový list, Potvrzení o příjmech k dani z příjmu, Potvrzení pro ÚP o průměrném výdělku k posouzení nároku na podporu,…

Nabízíme
- zodpovědnou a samostatnou práci v kulturní oblasti
- stravenky
- pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené

11.platová třída.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury
Lidice
Tokajická 152, 273 54 Lidice

Email: klimova@lidice-memorial.cz
Telefon: +420 734 140 855

Lokalita:Lidice
Okres:Kladno
Plat:20000 Kč
Vloženo:14. 06. v 10:35
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist