Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Doručovatelé listovní motorizovaní - Nový Jičín Šenov u Nového Jičína

Detail volného místa

z: 8.10.2018
Jak bude vypadat váš pracovní den: Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely. Nezapomenete přibalit letáky a složenky. Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete pěšky i služebním vozem.
Hodíte se k nám, protože:
jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu, si dokážete svou práci zorganizovat, rád/a se setkáváte s lidmi a nerozhází Vás, pokud soused vstane levou nohou, si přejete doručit vše, co jste si zabalil/a, nevadí Vám zazvonit ještě jednou, když Vás klient neslyšel, pohled na počítač Vás nevyděsí, ve skříni máte schovaný minimálně výuční list a \"béčkový řidičák\"
Proč pracovat právě u nás?
Výplata chodí na den přesně, zdravotní a sociální pojištění platíme za Vás řádně. Jsme sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme. Díky 37,5hodinové pracovní době, ranním směnám a volným víkendům Vám zbyde čas i pro Vás. Volno si užijete i o 5týdenní dovolené.
Máme pro Vás i další benefity (dotované stravenky, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.).
Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou.
Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu. Pravidelným pohybem se udržíte v kondici.
Kontakt na tel. čísle: 954 394 711 nebo 731 132 420 paní LukášováProvoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Česká pošta, s.p.
Šenov u Nového Jičína
Česká pošta, s.p. pracoviště Šenov u NJ, Dukelská 676, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Email: Lukasova.Silvie@cpost.cz
Telefon: +420 731 132 420

Lokalita:Šenov u Nového Jičína
Okres:Nový Jičín
Plat:16200 Kč
Vloženo:09. 10. v 10:09
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist