Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

DISPEČER (Brigáda nebo časově flexibilní úvazek př Praha

Detail volného místa

MVP: Lužná 591/4, Praha 6, Vokovice
Kontakt: Bébrová Dana, Jan Týn, e-mail: bebrovad@eltodo.cz (nejdříve zaslat CV na e-mail)
Chceš dostat šanci zkombinovat studium s prací a nepřemýšlet, zda časově propojíš školu a práci?
Při plánování směn beru v úvahu časové možnosti všech dispečerů a vždy jsme schopni se rozumně domluvit. Hledám někoho na dlouhodobější spolupráci, kdo bude po zaškolení upřednostňovat denní víkendové směny. Hledám studenta/studentku, který/á má schopnost pracovat samostatně, ale být i týmovým hráčem. Je komunikativní a schopen/na komunikovat s lidmi po telefonu (přijímat od nich informace o poruchách…)

Konkrétně se budeš věnovat příjmu, evidenci a předávání informací o poruchách na semaforech, veřejném osvětlení i telematických systémech. Telefonické / e-mailové komunikaci s veřejností, úřady, ale i policií ČR. Vyhodnocování dat z dohledového nástroje a reportingu.

Zaměstnanecké výhody:
- Dle pracovního úvazku dostaneš k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc
- Stravenky v hodnotě 110,- Kč
- Levnější volání
- A širokou škálu dalších benefitů jako je příspěvek na sport, firemní akce apod.


Provoz: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

ELTODO a.s.
Praha
ELTODO a.s.místo výkonu práce, Lužná 591/4, Vokovice, 160 00 Praha 6

Email: bebrovad@eltodo.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:18000 Kč
Vloženo:10. 01. v 10:09
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist