Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Charitativní srdce ve výši 4 500 000 Frýdek Místek

Detail volného místa

Charitativní srdce ve výši 4 500 000

Ahoj
Při vyhledávání na webových stránkách, které se mi podařilo získat vaši e-mailovou adresu, jsem dostal vaši e-mailovou adresu.

Zdá se, že tě těžko podezřívám, velmi pravdivé, že mě neznáte a že vás neznám, a řekl jsem si, že jste osoba, kterou potřebuji. Jmenuji se Julia Dubois, narozená 13. ledna 1971, jsem belgické národnosti.
Trpím vážnou nemocí, která mě vede k určité smrti, je to rakovina krku, a chtěl bych věnovat dar 4 500 000 EUR osobě důvěry a čestnosti, aby ji dobře využil.
Jsem vlastníkem importní společnosti a před 3 lety jsem ztratil manžela, což mě hodně ovlivnilo a dodnes jsem se nemohl znovu oženit, neměl děti.
Chtěl bych darovat tuto částku před svou smrtí, aby se mé dny započítávaly za nedostatek této nemoci, na kterou jsem neměl žádný lék. Chtěl bych vědět, zda můžete z tohoto daru (Charitativní práce) těžit
E-mail: moznostidarovani421@seznam.cz
Doufám, že vás znovu přečtu.
Email: moznostidarovani421@seznam.cz
Telefon:

Lokalita:Frýdek Místek
Okres:Frýdek-Místek
Plat:4500000 Kč
Vloženo:15. 06. v 13:38
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist