Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Asistentka / recepční pro kliniku Praha 1 Praha

Detail volného místa

Jsme Premier Clinic - jedna z nejmodernějších klinik plastické chirurgie a dermatologie v ČR. Našim klientům zlepšujeme zdraví i sebevědomí. Práce nám přibývá, a proto hledáme šikovného a pracovitého člověka na pozici:

Asistent/ka (multifunkční pozice)

Chcete být užitečnou podporou Premier Clinic?

Dokážete se soustředit na několik věcí najednou?

Máte rád/a kontakt s lidmi?

Troufnete si stát se pravou rukou majitelů Premier Clinic?

Ovládáte dobře anglický a/nebo německý jazyk na úrovni alespoň B2?

Baví Vás i občasné papírování? Náplň Vaší práce bude velmi různorodá. Budete zpracovávat administrativu, ale také dělat pravou ruku vedení kliniky. Možná budete pracovat i se sociálními sítěmi nebo psát různé články a také Vás čeká občasný záskok na recepci a v back office jako patient coordinátor, přičemž vše potřebné Vás naučíme. Čeká na Vás krásné prostředí kliniky, přátelský a vstřícný kolektiv, pro který budete nepostradatelným článkem ve firmě. Budete mít možnost využívat cizí jazyky a zdokonalíte se v nich.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Beauty Pro s.r.o.
Praha
Premier Clinic 001, Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

Email: kolarova@premier-clinic.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:27000 Kč
Vloženo:13. 09. v 10:47
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist