Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

ASISTENT/-KA OBCHODU VZDĚLÁVACÍ A REALITNÍ KANCELÁ Hradec Králové

Detail volného místa

ASISTENT/-KA OBCHODU REALITNÍ KANCELÁŘE
- dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, na dobu neurčitou, pružná pracovní doba
- Náplň práce: asistence obchodní činnosti realitních makléřů a finančních poradců, všestranná komunikace s klienty a institucemi (telefonická, e-mailová, listinná), administrativní servis, vytváření funkčního zázemí chodu firmy, práce na PC (word, excel, power point, net a další), perspektivně plné převzetí odpovědnosti za vedení agendy realitních, finančních a vzdělávacích zakázek
- Požadujeme: zdravé sebevědomí a komunikativnost, práce v týmu, start v květnu, červen 2017, cca 20 - 40 hod. týdně (dle domluvy), 2x v týdnu do cca 19 hod., časová flexibilita, ŘP sk. B nutností, v osobní práci - systematičnost, preciznost, odpovědnost, plná samostatnost (práce bez kontroly nadřízeným)
- Nabízíme: možnost home office, možnost kariérního postupu v případě zájmu, pravidelný příjem, podporu stabilní společnosti, seberealizaci a profesní růst v malé rozvíjející se firmě, vícesložkovou \"nezastropovanou\" odměnu, kulturu projektového týmu, respekt k pracovnímu stylu a osobnosti vybraného spolupracovníka, další individuální benefity, možnost spolupráce na živnostenský list
- Místo je vhodné i pro absolventy/-tky a OZP
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem: p. Markéta Vašatová, tel.: 773 123 092, e-mail: marketa@reality-vasatova.cz
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

reality VAŠATOVÁ s.r.o.
Hradec Králové
Reality VAŠATOVÁ s.r.o. - pracoviště, Veverkova 1343/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Email: marketa.vasatova@gmail.cz
Telefon: +420 773 123 092

Lokalita:Hradec Králové
Okres:Hradec Králové
Plat:17000 Kč
Vloženo:02. 09. v 11:06

Mapa