Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Asistent/ka, administrativní pracovnice Brno

Detail volného místa

První kontakt e-mailem: barbora.pavlikova@akpavlikova.cz
Místo výkon práce se nachází ve středu města, je tedy dobře dostupné, jedná se o budovu IBC. Jelikož jsme menší rodinná kancelář, dbáme na příjemný kolektiv a atmosféru na pracovišti. Náplní práce je především agenda insolvečního správce a likvidátora, tzn. práce na počítači, přepisování jednoduchých podání podle vzorů, zadávání podkladů a údajů do insolvenčního programu a interních tabulek, plnění splátkového kalendáře – práce s internetovým bankovnictvím, telefonická a emailová komunikace, práce s datovými schránkami.
Náplň práce se naučí i „neprávník“, jedná se o opakující se rutinní činnosti, pokud nemáte vysokoškolské vzdělání nebo vzdělání v oboru právo, nemusíte mít obavy. Pro tuto práci je potřebná především pečlivost a chuť se učit novým věcem.
Rádi bychom našli někoho na dlouhodobou spolupráci.
Dle šikovnosti je možné mzdu navýšit, případně po následném zapracování.
Nabízíme stravenky
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Kateřina Pavlíková
Brno
JUDr. Kateřina Pavlíková, Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Email: barbora.pavlikova@akpavlikova.cz
Telefon:

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:18000 Kč
Vloženo:08. 02. v 10:16
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist