Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Analytik obchodního týmu (Brno) Brno město

Detail volného místa

Pro našeho klienta hledáme analytika do obchodního týmu, který se teď rozrůstá. Jste pečlivý a analytický typ a umíte anglicky a částečně německy? To by pro Vás mohla být šitá tato nabídka pro společnost,která Vám nabízí nejen stabilní zaměstnání, ale zároveň další odborný, jazykový a kariérní růst.

Zajímáte se o oblast controllingu, reportingu a vytváření analýz, nebo jste v tomto oboru již pracovali a taková práce by Vás bavila? Chcete využít své znalosti anglického jazyka (min. B2 dle ERR) a německého jazyka (min. A2). Jste komunikativní a máte zároveň analytické myšlení? Ovládáte MS Office, vlastníte Ř.P. skup. B a jste ochotni semtam cestovat? Pak máte příležitost stát se součástí týmu stabilní, ale zároveň dynamické rozvíjející se mezinárodní společnosti na této či jiné pozici, rádi Vám poradíme.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Podpora při plánování prodeje
Vytváření reportů a statistik pro zákazníka
Vedení přehledů vývoje cen
Podpora při vytváření cen pro nabídky
Správa zákaznických cen v interní databázi
Poskytování statistických údajů zákazníkům
Zakládání ročních vnitropodnikových cen do systému

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

13., 14., 15. mzda + podílové odměny ze zisku firmy
Měsíční bonus za splnění docházky
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
Další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Email: zuzana.zateckova@novystart.com
Telefon: 775 080 805

Lokalita:Brno město
Okres:Brno
Plat:35000 Kč
Vloženo:06. 09. v 13:16
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist