Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

ADMINISTRATIVA A ENGINEERING Opava

Detail volného místa

KO: Ing. Kopačková Kristýna, tel. 721 442 366, volejte po - pá v době od 8 do 16 hod., e-mail: kristyna.kopackova@omap.cz.
SŠ/ VŠ, orientace v mapách a v terénu, dobrá znalost českého jazyka (úroveň maturita), schopnost vedení obchodní a úřední korespondence, sestavení dopisu s konkrétní formulací obsahu, kompletace dodacích listů k jednotlivým vystaveným a přijatým fakturám, práce v kanceláři i v terénu, včetně vlastní dopravy na místo určení, obsluha profesionálního kopírovacího stroje, schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita.
Náplň práce: investorská činnost (jednání s klienty a zákazníky, interpretace jejich požadavků ostatním členům v týmu delegace na rozdělení úkolů). Administrativní činnost (běžná korespondence v kanceláři, vypisování formulářových žádostí i sestavování vlastních žádostí, přikládání a kompletace příloh).
Předprojektová příprava: úzká kooperace s projektanty při předprojektové přípravě (místní šetření, prohlídka nemovitosti v terénu, vyhledávání inženýrských sítí pro danou lokalitu, kompletace zjištěných sítí jako podklad pro projektanty). Projektová řešení: odesílání projektové dokumentace ke schválení všem provozovatelům dopravní, technické a občanské vybavenosti, dotčeným orgánům, kompletace požadavků z vyjádření a stanovisek a jejich distribuce projektantům k zapracování do projektů. Příprava pro správní řízení (stavební povolení, ohlášení, kolaudace apod.), vyplňování žádostí, zajišťování příloh k žádosti, kopírování a kompletace více tisků dokončených projektů, podávání projektů na podatelny a jejich projednávání s příslušnými úředníky. Kompletační činnost: kompletace hotového projektu a jeho předání stavbyvedoucímu nebo přímo zhotoviteli. Účast na nařízených školeních a vzdělávacích kurzech, včetně účasti na vlastní iniciativou vyhledaných školeních - implementace nabytých vědomostí a dovedností do praxe, zprostředkování ostatním členům týmu. Jednání s členy týmu zaměstnavatele, subdodavateli projektanty a stavebními dodavateli, úředníky, klienty. Spolupráce s ostatními partnerskými firmami v rámci holdingu.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

OMAP ESTATE s.r.o.
Opava
Dolní náměstí 304/22, Město, 746 01 Opava 1

Email: Kristyna.kopackova@omap.cz
Telefon: +420 721 442 366

Lokalita:Opava
Okres:Opava
Plat:25000 Kč
Vloženo:27. 06. v 10:43
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist