Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

úředník/úřednice-referent/ka územního plánování Od Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Detail volného místa

Místo pracoviště:
-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prvotní kontakt:
- podání písemné přihlášky do výběrového řízení

Upřesňující údaje:
- Charakteristika vykonávané práce: zajišťování odborných agend na úseku územního plánování včetně zajišťování poradenské a konzultační činnosti v dané oblasti, územně analytické podklady ÚAP.
- Zájemci, kteří splňují předpoklady a požadavky stanovené vyhlašovatelem, mohou do výběrového řízení posílat své písemné přihlášky se všemi předepsanými náležitostmi a přílohami na adresu MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Masarykovo nám. 1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, v označené obálce \"VŘ/ÚP\" do 28.02.2019.
- Písemná přihláška zájemce musí obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu (nebo dokladu povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a vlastnoruční podpis uchazeče, příp. kontaktní spojení, tj. telefon, e-mail (přihláška ke stažení na webových stránkách města www.brandysko.cz v sekci volná pracovní místa MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav).
- K přihlášce zájemce dále přiloží: životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních občanů též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud domovský stát takový dokument nevydá, doloží cizí státní občan čestným prohlášením); ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
- Předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu. Dle zák. č. 183/2006 Sb. § 24 odst. 3a) stavebního zákona: vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územního plánování; dle zák. č. 183/2006 Sb. § 24 odst. 3b) stavebního zákona: vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením. Možnost použití udělení výjimky dle § 195 odst. 1 zák. č. 183/2006 Sb. z kvalifikačního požadavku vzdělání dle § 24. Dle § 4 zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů: státní občanství ČR, případně cizí státní občan s trvalým pobytem na území ČR, starší 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost, znalost českého jazyka.
- Požadavky: praxe v oblasti územního plánování vítána, základní znalost právních předpisů souvisejících s nabízenou prací, uživatelská znalost práce na PC, ochota k dalšímu vzdělávání, flexibilita a spolehlivost, zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního plánování výhodou.
- PŘIHLÁŠKY NELZE POSÍLAT ELEKTRONICKY.
- Více informací na www.brandysko.cz, sekce volná pracovní místa.


Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření
Provoz: Neurčeno
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Masarykovo náměstí 1/6, 25001 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Email:
Telefon: +420 326 909 101

Lokalita:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Okres:Praha - východ
Plat:21480 Kč
Vloženo:12. 02. v 10:58
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist