Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

úředník/úřednice-referent/ka územního plánování Od Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Detail volného místa

Místo pracoviště:
- Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prvotní kontakt:
- podání písemné přihlášky do výběrového řízení

Upřesňující údaje:
- Charakteristika vykonávané práce: zajišťování odborných agend na úseku územního plánování včetně zajišťování poradenské a konzultační činnosti v dané oblasti, územně analytické podklady ÚAP.
- Zájemci, kteří splňují předpoklady a požadavky stanovené vyhlašovatelem, mohou do výběrového řízení posílat své písemné přihlášky se všemi předepsanými náležitostmi a přílohami na adresu MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Masarykovo nám. 1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, v označené obálce \"VŘ/ÚP-3\" do 08.06.2018. - Písemná přihláška zájemce musí obsahovat: jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (nebo dokladu o povolení pobytu, jdel-li o cizího státního občana), datum a vlastnoruční podpis uchazeče, příp. tel. kontakt. K přihlášce zájemce dále přiloží: strukturovaný životopis s uvedením údajů o průběhu dosavadních zaměstnání, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, u cizích státních občanů obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; souhlas s nakládáním s osobními údaji pro účely výběrového řízení.
- Předpoklady: dle zák. č. 183/2006 Sb. § 24 odst. 3a) stavebního zákona: vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územního plánování; dle zák. č. 183/2006 Sb. § 24 odst. 3b) stavebního zákona: vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením. Možnost použití udělení výjimky dle § 195 odst. 1 zák. č. 183/2006 Sb. z kvalifikačního požadavku vzdělání dle § 24 (možnost i VOŠ vzdělání technického směru). Dle § 4 zák. č. 312/2002 Sb.: státní občanství ČR, případně cizí státní občan s trvalým pobytem na území ČR, starší 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost.
- Požadavky: praxe v oblasti územního plánování vítána, základní znalost právních předpisů souvisejících s nabízenou prací, uživatelská znalost práce na PC, ochota k dalšímu vzdělávání, flexibilita a spolehlivost, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního plánování vítáno. PŘIHLÁŠKY NELZE POSÍLAT ELEKTRONICKY.Více informací na www.brandysko.cz, sekce volná pracovní místa.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 3 dny zdravotního volna
Provoz: Neurčeno
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Masarykovo náměstí 1/6, 25001 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Email:
Telefon: +420 326 909 101

Lokalita:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Okres:Praha - východ
Plat:18810 Kč
Vloženo:24. 05. v 11:05
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist