Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

účetní, mzdová účetní Brno

Detail volného místa

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Vzdělání úchazeče - školy s ekonomickým zaměřením.
Vaše práce bude spočívat ve zpracování mezd našich klientů, komunikaci s úřady a klienty, vyhotovení základních smluv, různých potvrzení. Rovněž tak budete pořizovat prvotní doklady do účetního software a to jak daňové, tak i účetní evidence. Budete dále pracovat s Wordem a Excelem a datovými schránkami. Rovněž tak, při komunikaci s úřady, budete pracovat s portálem daňové správy.
Možno i letošní absolventi škol s ekonomickým zaměřením bez praxe a nebo jen s malou praxí.
Pokud Vás tato nabídka oslovila kontaktujte mailem jednatelku firmy : JUDr. Jana Žárská, mail: jana.zarska@tiscali.cz, kde sdělíte krátce informace o sobě, vzdělání, dosavadní praxi a kontaktní údaje na Vás, tak abychom Vás případně mohli pozvat k ústnímu pohovoru.
V případě, že námi nebudete vybráni k dalšímu pohovoru, pak Vám toto oznámíme prostřednictvím e- mailu na mailovou adresu , ze které byl Váš mail zaslán, a ve lhůtě 14 dnů po tomto vyrozumění Váš mail a údaje v něm obsažené nevratně vymažeme z mailové pošty a informačního systému naší firmy.

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Z - Pyramid Consulting spol. s r.o.
Brno
Z - Pyramid Consulting spol. s r.o. pracoviště, Jánská 449/12, Brno-město, 602 00 Brno 2

Email: jana.zarska@tiscali.cz
Telefon: +420 542 216 299

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:18000 Kč
Vloženo:01. 06. v 10:15
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist