Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Účetní finanční Domažlice

Detail volného místa

Co Vás čeká?

•Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti daní, účetnictví, auditu, znalectví atd.

•Dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru – na začátku se budete hodně učit o daních, úzce spolupracovat s daňovým poradcem a kolegy z jiných týmů.

•Budete zpracovávat účetní agendu klientů, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů.

•Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového.

Co získáte?
Rozmanitou a inspirativní práci se stejně chytrými a pozitivně naladěnými kolegy jako jste Vy sama/sám. Přátelský přístup a podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání a možnost dosažení pozice daňového poradce či pozice odborného poradce s profilovou specializací.

Čekají na Vás zkrátka cenné zkušenosti, velké možnosti odborného a kariérního růstu v zázemí nejrychleji rostoucí poradenské firmy v oboru v ČR.


Co od Vás čekáme?

•Zájem o obor účetnictví a daní

•Chuť se stále učit, zlepšovat a vzdělávat

•Výhodou je obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce

•Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Moore Stephens s.r.o.
Domažlice
Moore Stephens s.r.o. - pobočka Domažlice, Prokopa Velikého 572, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Email: barbora.fialova@moorestephens.cz
Telefon: +420 379 733 511

Lokalita:Domažlice
Okres:Domažlice
Plat:23000 Kč
Vloženo:06. 02. v 11:02
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist