Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Účetní - Asistentka/Asistent administrativy Boskovice

Detail volného místa

Jste hotová/ý účetní, ovládáte Pohodu a přitom umíte „počítač“ ? Píšete všemi deseti a máte přehled ? Pak hledáme právě vás.
Jsme česká výrobní firma, existujeme již 26 let a jsem Rodinná firma roku 2018. Účelem naší firmy na trhu je usnadnit lidem sdělování myšlenek prostřednictvím našich tabulí, nástěnek a interaktivních sestav.
Hledáme do kolektivu osobnost, která umí účetnictví a zvládá administrativu, komunikaci napříč firmou i s úřady, která umí ve věcech nastolit řád a zvládá koordinovat proudící informace. Jste-li to Vy, přijďte podpořit náš účel – sdělování myšlenek mezi lidmi. Potřebujeme Vás.
Uspějí u nás ti, kteří:
jsou účetní a ovládají program POHODA, mají zkušenosti s programy MS Office, chtějí se zapracovat na pozici hlavní účetní a mají na to, mají rádi ve věcech pořádek, umí organizovat sebe i ostatní.

Ti, co uspějí, získají:
naši podporu ve svém budoucím profesním růstu formou zaškolování, příležitost budovat si pozici ve firmě, rozmanitou práci v kanceláři, po zapracování kariéru hlavní účetní ve firmě.
Více na www.ekotab.cz, e-mail: kariera@vms.cz

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

VMS VISION, s.r.o.
Boskovice
Chrudichromská 2292/13, 680 01 Boskovice

Email: kariera@vms.cz
Telefon: +420 605 285 670

Lokalita:Boskovice
Okres:Blansko
Plat:18000 Kč
Vloženo:29. 01. v 20:32
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist