Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Účetní Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Lafayettova č.p. 47/9, Olomouc. Nástup: ihned
P-centrum, spolek hledá kolegu/kolegyni na pozici účetní. Jsme jednou z klíčových neziskových organizací v Olomouci. Zaměřujeme se na pomoc v oblastech prevence, péče o rodinu s dětmi, poradenství, léčby a doléčování závislostí. Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici účetní. Vaším hlavním úkolem bude vedení finančního i mzdového účetnictví, vedení pokladny, příprava reportů pro ekonomického manažera a součinnost při administrování a vyúčtování dotací.

Pracovní úvazek: plný, doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu. Mzda dle výše praxe a vzdělání 15 600 Kč - 24 700 Kč měsíčně.
Náplň práce:
- Vedení finančního i mzdového účetnictví, vedení pokladny, příprava reportů pro ekonomického manažera, zpracování roční závěrky, podkladů pro daňová přiznání, součinnost při administrování a vyúčtování dotací.

Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:
- Požadujeme ukončené nejméně středoškolské vzdělání ekonomického směru.
- Praxe v oblasti účetnictví je podmínkou.
- Potřebujeme velmi dobrou znalost MS Office.
- Znalost zákona o účetnictví, českých účetních standardů, zákonů a předpisů v oblasti mzdové a personální je podmínkou. Výhodou je znalost účetního programu Money S3.
- Hledáme pečlivého, zodpovědného a spolehlivého člověka. Očekáváme, že budete sám/sama zodpovědný/á za svěřené úkoly. Potřebujeme od Vás potvrzení o trestní bezúhonnosti.

Co nabízíme:
- Nabízíme profesní perspektivu u organizace s dlouholetým fungováním.
- Nabízíme příjemné, neformální a otevřené pracovní prostředí v centru Olomouce.
- Budete pracovat v přátelském a podporujícím kolektivu.
- Budete mít dobrý pocit, že děláte práci, která má smysl.
- Máte nárok na 5 týdnů dovolené.
- Nabízíme možnost profesního vzdělávání.
- A na závěr Vám můžeme nabídnout v kanceláři dobrou kávu z olomoucké pražírny Kafé Kodó.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu POUZE na adresu volnamista.p-centrum@centrum.cz co nejdříve. Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu. Těšíme se na Vaši odpověď.
Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete P-centru, spolek souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete organizaci P-centrum, spolek výhradně za účelem tohoto výběrového řízení a po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli můžete požádat organizaci P-centrum, spolek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

P-centrum, spolek
Olomouc
Lafayettova 47/9, 779 00 Olomouc 9

Email: volnamista.p-centrum@centrum.cz
Telefon:

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:15600 Kč
Vloženo:29. 05. v 10:57
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist